مراسم افتتاح دور سوم شوراهای اسلامی شهرستان آباده

مراسم افتتاح دور سوم شوراهای اسلامی شهرستان آباده با حضور مسئولین محلی و امام جمعه آباده حجت السلام و المسلمین موسوی خراسانی ، رضانیا فرماندار و اعضای شورای سوم اسلامی شهر و روستای شهرستان آباده و اعضای دور دوم برگزار گردید.
این مراسم در تالار شهرداری آباده برگزار شد که در این مراسم امام جمعه آباده بر اساس آیات و روایات افزود :” خدمت به مردم معادل یک میلیون حسنه است و معادل ده حج و خدمت به مردم از جهاد هم بالاتر است . شورا یک مجموعه خوبی برگرفته از آراء مردم با یک بافت ویژه از فرهنگ و دین می باشد.”
سپس فرماندار آباده خطاب به شوراها افزود :” منشا خیر و برکت برای مردم شهر و روستا ها باشید. مردم طبق قانون اساسی ، تعیین کننده سرنوشت خود در امور هستند و این نهایت دموکراسی است . دموکراسی برگرفته از دین و اعتقاد که همان مردم سالاری دینی است . منتخبین شوراها قدر انتخاب و اعتماد مردم به آن ها را بدانند و فراموش نکنید مردم این جایگاه را به شما داده اند. خدمت بیشتر شما به مردم اعتماد مردم به شورا ها را به دنبال دارد. مهمترین خواسته مردم این است که مورد احترام قرار بگیرند و برخورد شما با مردم مناسب و پسندیده باشد .”
در پایان شفیعی رئیس شورای اسلامی آباده اعلام نمود در 4 سال گذشته ۵/۱۱میلیارد تومان درآمد و هزینه شهرداری آباده توسط شورای دوم اسلامی صورت گرفته شده است .
در این جلسه شفیعی به عنوان رئیس شورای اسلامی آباده ، فرخی نایب رئیس شورا ، ایزدی سخنگو ، شهرمیانی خزانه دار ، و عباسنیا به عنوان منشی معرفی گردیدند.
لازم به ذکر است که شورای اسلامی دوم شهر آباده و دهستان بیدک به عنوان شورای نمونه دور دوم معرفی شدند.

۱۰/۲/۸۶ دفتر خبر صدا و سیمای آباده

قلم

تمامی حقوق محفوظ است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *