آغاز به‌کار دوباره هفته‌نامه آپاتیه چه زمانی خواهد بود؟

توضیح: این مطلب پیش از این با عنوان «آغاز به‌کار دوباره هفته‌نامه آپاتیه» منتشر شده بود. متأسفانه به‌دلیل عدم انتشار این هفته‌نامه در تاریخ مندرج در این مطلب عنوان نوشته بروز شد.

هفته‌نامه آپاتیه تنها نشریه شهرستان آباده بعد از حدود دو ماه، فعالیت خود را از سر گرفت. هفته‌نامه آپاتیه با اطلاع شورای اسلامی شهرستان آباده بعد از انتشار مطلبی با عنوان «یکی از اعضای شورای شهر ۱۶۶ میلیون ریال دریافت‌های غیر قانونی را به معدن خاک‌نسوز باز گرداند.» در شماره 39 به طور موقت تعطیل شده بود.

برای اطلاع از جزئیات این اتفاق مطلب «هفته‌نامه آپاتیه موقتاً تعطیل شد+جواب آقای خلیفه سردبیر هفته‌نامه درباره علت تعطیلی » را بخوانید.

هفته نامه آپاتیه

هفته‌نامه آپاتیه از هشتم آبان‌ماه با مدیر مسئولیِ شهرداری آباده و شورای سردبیری آغاز به کار نموده است. شماره جدید هفته‌نامه بزودی (هفته دوم آبان‌ماه) منتشر خواهد شد. (تاریخ 16 آبان که قبلاً اعلام شده بود به‌علت پاره ایی ازمشکلات به تأخیر افتاده است)

هیئت تحریریه:

آقایان/خانم‌ها:  زارع – میرابی – کدیور- صفایی – هنرور – اطمینان – خدام – شهرمیانی- عباس‌نیا – یزدانشناس – جعفری

محل دفتر: آباده – خیابان امام خمینی(ره) – شهرداری آباده

ساعت کار: ۸ تا ۱۲هرروز به جز ایام تعطیل – شماره تماس جدید هفته نامه در شماره جدید درج خواهد شد.

» با تشکر از آقای صفایی

یک دیدگاه برای “آغاز به‌کار دوباره هفته‌نامه آپاتیه چه زمانی خواهد بود؟”

  1. با سلام وتشکر از شما
    لطفا قسمتی از سایتتون را به گزارش هفتگی فعلیت های انجام شده توسط شهردار و فرماندار و شوررای شهر و نماینده که جهت پیشرفت و آبادانی شهر بوده بپردازید و مرتب پیگیری کنید.تاشاید کاری انجام بشود که به نفع مردم باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *