دانلود بروشور نگاهی متفاوت، کاری از شهرداری آباده: نگاهی به عملکرد شهرداری

دیروز بروشور نگاهی متفاوت به همراه کتاب اصول شهروندی در فرهنگ ایرانی (1) در نماز عید فطر از طرف شهرداری بین مردم پخش شد. این بروشور که کاری از شهرداری آباده است، نگاهی دارد به کارهای انجام شده در قسمت ها و حوزه های مختلف کاری شهرداری که دریکسال گذشته انجام شده است.

آقای زارعی، شهردار محترم شهرستان آباده در پیامی در صفحه نخست بروشور می فرمایند:

بسمه تعالی

مردم فهیم و شریف آباده، سلام

بیش از یکسال است خداوند توفیق خدمت به شما خوبان را نصیبم کرده است، از الطاف بیکرانش شاکر و سپاسگزار و از بزرگواری شما هم نسبت به حقیر ممنونم. در طول این مدت با همت همکاران خوبم از رفتگران با شرافت گرفته تا زحمتکشان فضای سبز و عمران و موتوری و آتش نشانی و حمل‌ونقل و کارمندان سخت‌کوش اداری بنا داشتیم و داریم از بهترین ایده ها و نظرات نخبگان هر تخصص، در شهرداری برای پیشرفت بیشتر، از اقصی نقاط کشور استفاده کنیم،‌ بنا داشتیم و داریم سرعت انجام امورتان را به حداکثر و رضایتمندیتان را نصب‌العین قرار دهیم. بنا داشتیم و داریم معضلات شهر را اولویت بندی و از حجم گسترده بر زمین مانده آنها نهراسیم و با جدیت و عدالت به حل آنها بپردازیم. بنا داشتیم و داریم مسائل گوناگون معدن، این نعمت و امانت الهی را آنقدر شفاف و روشن نماییم که برای احدی ابهام نماند و خلاصه آنکه بنا داشتیم و داریم شهری داشته باشیم در شأن شما به عضمت نجابتتان، اگرچه بحران مالی و درآمد شهرداریها (به علت رکود بازار مسکن) در یکسال گذشته از یک طرف و حدود دو میلیارد تومان بدهی شهرداری از طرف دیگر، سالی بسیار سخت در پیش رویمان قرار داده بود، اما قوت قلب و حمایت بی‌دریغتان انگیزمان را دو صد چندان کرد، گزارش عملکرد حاضر برگ سبزی است تحفه درویش، خودمان راضی نیستیم اما امیدواریم با رضایت شما، خدای شما راضی، تا با توان بیشتر خدمتتان باشیم. همچنان گذشته به انتقاد و پیشنهاد و راهنمایی و حمایت و دعای خیر یکایک شما شهروندان عزیز سخت محتاجیم.

حق یارتان

شهردار آباده، مسعود زارعی

از مسائلی که در بروشور “نگاهی متفاوت” عنوان شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پروژه بلوار آزادی از ابتدا تاکنون، نگاهی به پروژه دریاچه تل آسیاب و احداث ترمینال جدید، پیگیری طراحی میادین ورودی شهر،اقدامات خدمات شهری؛ از قبیل ساماندهی تابلوهای شهری، نگاهی یه اقدامات فرهنگی شهرداری،پیاده سازی سیستم جامع شهرسازی، برگزاری مجمع معدن جهت تغییر اعضای هیئت مدیره از عضویت حقیقی به حقوقی و شفاف سازی مکانیزم انتخاب و شایسته سالاری برای ایجاد سنتی حسنه و …

شما می توانید بروشور را با دوکیفیت متفاوت دانلود کنید. اگر قصد چاپ بروشور را دارید حتما نسخه کیفیت عالی را دانلود کنید، اگرچه کیفیت پایین فایل برای چاپ مناسب نیست اما برای مطالعه از روی کامپیوتر خوب است.

دانلود بروشور نگاهی متفاوت با کیفیت عالی (حجم فایل حدود 25 MB – نوع فایل: PDF)

دانلود بروشور نگاهی متفاوت با کیفیت پایین (حجم فایل حدود 4 MB – نوع فایل PDF)

1.هزار نکته‌ی ساده و مهم آداب معاشرت و اصول شهروندی در فرهنگ ایرانی، نویسنده: خلیل هیبتی

یک دیدگاه برای “دانلود بروشور نگاهی متفاوت، کاری از شهرداری آباده: نگاهی به عملکرد شهرداری”

  1. باسلام خدمت شما عزیزان .در خصوص شهرستان آباده انتقادی دارم که از شما خواستارم برای بهبودی آن اقدامات لازم را انجام دهید انشاالله.آباده در زمانهای قدیم آثار باستانی زیاد ی و زیبایی داشت که متعسفانه مسئولین قبلی و مسئولین هیئت امنای مساجد وتکیها آنها را خراب وبدست فراموشی سپردند.از جمله حمامی که در پشت حسینیه مرکزی قرار داشت .گلدستهای زیایی که بالای مسجد جامع قرار داشت.یا خانه ای که در آن زمان مال امید سالاربود وقتی فرار کرد دولت آن راظبط کرد اما متعسفانه مسئولین محترم به جایی که آن را به میراث فرهنگی بسپارند آنجارا برای نیروی انتظامی قرار دادند.چهل چشمه.واگرهای دیگر………………./حتما میخواهید بگوییدبودجه نیست اگر دولت بودجه ای قرارمیدهد به شهرستانها شهرهای دیگر مثل شهرضا.اقلید.فسا وجاهای دیگر از آن به درستی استفاده میکنند مثل اقلید مسجد جامع آن دست به هیچ یک از قسمتهایش نزدند فقط با وسعت به آن آن را بزرگتر کرده اند .چرا باید آباده این جوری باشد مگرما چه کم داریم از جاهای دیگر.خواهشی که از آقای زارعی دارم این است که برای بهبودی بیشتر شهرمان اجازه ای به افراد سود جویی که در بالا گفتم ندهند وبا آنها برخورد شدیدی شود .اگراین مطالب را باید به فرمانداری گزارش میدادم متعسفانه باید بگم که ایشان اصلا صلاحیت ندارند اگرخداییش پای صحبتهای تک تک این مردم شریف بنشینید همه از دست ایشان و افراد زیر دست ایشان مینالند .بگزریم داخل سیاست نشم بهتر است فقط ایشان را به خدا واگذار کردم.درمورد عملکردهای شهرداری به عنوان یک شهروند از شما ومسولین کمال تشکر رابرای آبادی شهرمان دارم واز خداوند بزرگ برای شما آرزوی موفقیت را خواستارم.باتشکر ازشما دل درد دیده یک شهروند آباده ای

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *