گزارش عملکرد پروژه مرکز جراحی قلب‌وعروق شهرستان آباده + تصاویر

سال‌هاست در برابر چشمان حسرت‌زده‌ی خویش شاهد از دست رفتن عزیزان خود به دلیل کمبود امکانات تخصصی قلب و عروق در شهرمان بوده‌ایم. دیروز عزیزانی را ناباورانه از دست دادیم و شاید در فرداهای پیش رو سرمایه‌های گران‌بهای دیگری را …

مرکز جراحی قلب و عروق یکی از بزرگترین پروژه‌های بهداشتی درمانی تاریخ آباده می‌باشد که قرار است با همت، سخاوت و همیاری فرزندان آباده در آینده‌ایی نزدیک به ثمر بنشیند .

کمتر از یک‌سال پیش در یک جمع دوستانه گرد هم آمدیم و جشن کلنگ زنی مرکز جراحی قلب و عروق را برگزار کردیم. پروژه‌ی مرکز جراحی قلب و عروق آباده به مقدارتقریبی 3600 مترمربع زیر بنا در دو قسمت A و B می‌باشد که قسمت Aشامل 3 طبقه و قسمت B شامل 2 طبقه می‌باشد.

مرکز جراحی قلب و عروق آباده مرکز جراحی قلب و عروق آباده مرکز جراحی قلب و عروق آباده

قرارداد اسکلت بتونی این مرکز در تاریخ 1388/8/1 با شرکت ره‌گشای تنگستان منعقد شد و عملیات اجرایی آن شروع گردید. ازهمان روزهای اول قرارداد، مراحل پیاده کردن، خاک‌برداری، رگلاژ کف، تسطیح محوطه، نصب سیلوی سیمانی و بلوک چینی جهت اجرای فونداسیون، ریختن بتون مگر و آرماتوربندی فونداسیون و اجرای ریشه های انتظار جهت ستون گذاری و بتون ریزی فونداسیون و پس از آرماتوربندی و قالب بندی ستون های طبقه ی همکف و بتوین ریزی ستونها و همچنین اجرای داربست فلزی و قالب بندی سقف طبقه‌ی همکف انجام گردیده است که بطورکلی پروژه ی مرکز جراحی قلب و عروق آباده از پیشرفتی در حدود 43 درصد اسکلت بتونی برخوردار بوده است.

یک میلیارد و پانصد میلیون تومان سهم حمایت های مردمی شهرستان آباده می‌باشد که تا کنون مبلغی در حدود یک‌صد میلیون تومان در قالب کمک های مردمی دریافت شده است.

مرکز جراحی قلب و عروق آباده مرکز جراحی قلب و عروق آباده مرکز جراحی قلب و عروق آباده

هنوز در ابتدای راهیم و مسیری طولانی در پیش رو داریم … چه بسیارکارمندانی که حقوق یک روز خود را به مرکز جراحی قلب و عروق اختصاص دادند و چه بسیار مردان و زنان بلند همتی که با واریزمبالغی _ کم یا زیاد _ گوشه ایی از این باربزرگ را بدوش کشیدند فقط از آن جهت که در آینده شرمگین فرزندان خویش و آباده ی فردا نباشند همانگونه که آباده ی امروز حسرت زده ی کوتاهی های بیشمار ی است که نسل گذشته با انفعال و مسامحه در حقش نموده اند و ما غمگنانه میراث دارفرصت های از دست رفته هستیم … اکنون زمان آن فرا رسیده است که آستین های همت بالازنیم و با آهنگی موزون ، حساب شده و خداپسندانه به سوی این هدف بزرگ به گام های استوار خویش سرعت بخشیم .

آینده ی این طرح عظیم امید بخش و روشن است . ایمان داریم که با اتکال به خداوند و عزم استوار و پولادین انسانهای فداکاری که به مردم عشق میورزند ، به سرمنزل مقصود برسیم …. اما … … ای دوست همراه ، هم اکنون نیازمند یاری‌ات هستیم . کمک های تو هرچند اندک، همچون قطره ایست که براین باغ تشنه میبارد و در زلال بارش آن شکوفه های امید و نسترنهای معطرزندگی با بار مینشیند.

شماره حساب‌ها :

2424 صندوق ذخیره‌ی امام زمان (عج)

3065443 بانک رفاه کارگران

1638258082 بانک ملت

0105885978004 بانک ملی

آماده‌ی دریافت کمک‌های نقدی شماست .

مرکز جراحی قلب و عروق آباده مرکز جراحی قلب و عروق آباده

تأمل مکن، حتی ذره ایی ! همین مقدار اندک که اکنون برایت امکان‌پذیر است می‌تواند گوشه‌ایی از این طرح بزرگ را پر کند ….

متن از: آپاتیه ی دیروز˙•▪•● ●•▪•˙ آباده ی امروز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *