هفته‌نامه آپاتیه موقتاً تعطیل شد+جواب آقای خلیفه سردبیر هفته‌نامه درباره علت تعطیلی

هفته‌نامه آپاتیه، هفته‌نامه‌ای که بعد از یک رکود بسیار طولانی با تیمی جدید دوباره منتشر می‌شد؛ پس از انتشار شماره 39 به طور موقت تعطیل/بسته شد.

صاحب امتیاز تنها نشریه آباده، شهرداری آباده است، و سری جدید این نشریه با سردبیری آقای محسن خلیفه منتشر می‌شد.

سری جدید هفته‌نامه آپاتیه بسیار خوب کار خود را آغاز کرد و خیلی زود مورد توجه همگان قرار گرفت. هفته‌نامه آپاتیه نشریه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی بود که با درج اخبار شهرستان آباده، معرفی مشاهیر، مقالات و داستان‌ها با استفاده از پتانسیل‌های موجود در خود شهرستان چهره‌ی جدیدی از هفته‌نامه آپاتیه را نشان داد.

در هفته‌نامه آمده است که این نشریه دوشنبه هر هفته منتشر می گردد اما من شخصاً هیچ وقت نتوانستم آن را دوشنبه تهیه کنم. معمولا هفته‌نامه با یکی، دو روز تأخیر بر روی پیش‌خوان روزنامه فروشی‌ها قرار می‌گرفت.  این موضوع شاید چندان مهم نباشد اما وقتی آخرین شماره (شماره 39) با خبری مهم و با تأخیر منتشر می‌شود این تأخیر بسیار مهم جلوه خواهد کرد.

تصویر شماره 39 هفته نامه آپاتیه

تیتر اول هفته‌نامه شماره 39: یکی از اعضای شورای شهر 166 میلیون ریال دریافت‌های غیر قانونی را به معدن خاک‌نسوز باز گرداند.

هفته‌نامه آپاتیه/ شماره 39:

در آخرین لحظات مانده به ارسال فایل این هفته آپاتیه جهت چاپ، نامه‌ای به همراه چند پیوست از سوی محمد مهدی فرخی، عضو شورای اسلامی شهر آباده به دست ما رسید، متن آن به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

سردبیر محترم هفته‌نامه آپاتیه

با سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات. بدینوسیله دو فقره نامه همراه با اسناد مربوطه جهت درج در هفته‌نامه آپاتیه به منظور آگاهی شهروندان محترم حضورتان ارسال می گردد. خواهشمند است دستور فرمایید اقدام لازم بعمل آید.

با تشکر

امضاء: محمد مهدی فرخی، عضو شورای اسلامی شهر آباده – 89/6/1

لطفاً جهت مطالعه کامل متن نامه آقای فرخی بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

متن نامه آقای محمد مهدی فرخی منتشر شده در هفته‌نامه آپاتیه

بعد از انتشار این شماره، هفته‌نامه آپاتیه منتشر نشد و متاسفانه شنیده ها حاکی از آن است که این هفته‌نامه با اطلاع شورای شهر آباده تا اطلاع ثانوی تعطیل/ بسته شده است.

جناب آقای خلیفه، سردبیر محترم هفته‌نامه آپاتیه، چنانچه امکان دارد دلایل تعطیلی هفته‌نامه آپاتیه را اعلام بفرمایید. در صورت صلاحدید و اعلام آمادگی شما، قلم، وبلاگ خبری آباده آماده است تا دلایل شما را منتشر نماید.

جواب جناب آقای خلیفه درباره علت تعطیلی هفته نامه آپاتیه :

دوست گرامی جناب آقای خلیلی .

با سلام

در پست جدید وبلاگ وزین قلم از تعطیلی آپاتیه نوشته بودید و خواسته بودید دلیل آن را باز گو کنم .

در تاریخ 16  شهریور ماه نامه ای به امضای سرپرست جدید شهرداری به دست بنده رسید که در آن با استناد به مصوبه شورای شهر خواسته شده بود از انتشار هفته نامه خود داری کنم.

البته مصوبه شورا مربوط به چندین روز قبل از تنظیم این نامه بوده است . به هر تقدیر اتفاقاتی که در این روز ها در شهر رخ داد همه قابل تأمل و بررسی است

7 دیدگاه برای “هفته‌نامه آپاتیه موقتاً تعطیل شد+جواب آقای خلیفه سردبیر هفته‌نامه درباره علت تعطیلی”

 1. چه جالب
  يكي بپرسه تو اين شهرستان آباده چي دوام داره

  نشريه رو خونده بودم قابل تحسين بود
  ولي خب هر وقت خوب بنويسي خواه ناخواه به مذاق بعضيها خوش نمي آيد
  ناراحت نشو دوست من

 2. مشه لطف بفرمایید این متن را حذف بفرمایید.چون دیگه خیلی خیلی قدیمی شده وبرای سایت زیبا وجالب ووزین شما شایته نیست مطالب خیلی قدیمی رویش باشه
  چون واقعا همگی خیلی خیلی خیلی زیبا وجالب ووزین می نویسید ومطالب جالبتری دارید که برامون بنویسید
  دستتون درد نکنه .مرسی.لطف عالی مستدام.موفق وپیروز وبهروز باشید

  1. با سلام خدمت شما
   از لطف و توجه شما به وبلاگ بسیار ممنونم.
   آرشیو وبلاگ بسیار مهم و از مزیت‌های هر وبلاگی‌ست. درست است، این مطلب قدیمی شده است، اما به نظر من نگهداری آن در آرشیو وبلاگ بسیار مهم است و متأسفانه امکان حذف این مطلب نیست.

   با سپاس و احترام فراوان، موفق باشید.

   1. درمد بیکران بر شما جناب آقای خلیلی ممنون از لطف بسیار زیادت نسبت به من واز اینکه ج.واب منو برام ارسال فرمدید براتون آرزوی بهترینها را دارم وامیدوارم همیشه موفق وموید باشید ومطالبتون هرروز زیباتر از دیروز باشه چون مااز شما انتظار بهترین بهترین بهترین مطالب را داریم وانتظارات از شما بشیار بالاست
    موفق وموید باشید

    1. با سلام خدمت شما
     از لطف شما بسیار ممونم. امیدوارم که قلم بتواند انتظارات را برآورده کند. نظرات و نقدهای خوب شما بسیار برای ما با ارزش خواهد بود.
     با تشکر

     1. بببا سلام خدمت دوست گرامی:جناب آقای خلیلی .شما وسایت وزین قلم انتظارات بسیاری را برآورده نموده امیدوارم درسطح جهانی هم بتوانید بهترین باشید
      موفق وموید باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *