به abadehnews.ir خوش آمدید!

قلم، وبلاگ خبری آباده به هاست شخصی منتقل شده است. تمام مطالب به اینجا منتقل شده اند و تنها نظرات مانده اند که من سعی می کنم کم کم تمام آن ها را منتقل کنم. اما متاسفانه ساعت و تاریخ ارسال نظرات عوض خواهد شد.

اگر مشترک فید ما هستید و مطالب را از طریق فید دنبال می کنید، همچنان می توانید مطالب جدید را بخوانید. و نیازی به تغییر آدرس فید نیست. یا اگر از طریق ایمیل مطالب را دریافت میکنید ، همچنان نیز می توانید در سریع ترین زمان بعد از آپدیت وبلاگ مطالب را بخوانید.

ما سعی می کنیم که وبلاگ را اجتماعی تر کنیم. مطالب خود را برای ما ارسال کنید. تا با نام خود شما منتشر شود. اجازه دهید تا وبلاگ با مطالب شما رشد کند. همچنین نظرات خود را برای ما بنویسید. ما همواره از نظرات خوب شما، از  نقدتان استقبال می کنیم. ما را از نقد و نظر خود بی بهره نگذارید.

پوسته وبلاگ تقریبا کمی با عجله طراحی و ساخته شده است و جای کار بسیاری دارد. در آینده پوسته اصلی وبلاگ را طراحی خواهم کرد، نظر شما درباره نحوه طراحی بسیار موثر خواهد بود. ایده های بساری دارم که در پوسته بعدی آنها را اجرا خواهم کرد.

و اما وبلاگ قبلی هم اکنون با نام روز نوشت به کار خود ادامه خواهد داد.

به  وبلاگ قلم :: وبلاگ خبری آباده :: abadehnews.ir  خوش آمدید…!

2 دیدگاه برای “به abadehnews.ir خوش آمدید!”

  1. سلام از وب سایت درنا دیدن کنید قسمت امور مشترکین وب سایت درنا با دهها سرویس متنوع مانند ارسال پیامک ، انتقال اعتبار ، شارژآن لاین ، سیستم جوایز و ……
    منتظر نظرات سازنده شما هستم . 09171511900 رضانیا

  2. خیلی عالیه خسته نباشد سعی کنید مثل گروه سرودهای آباده دائم آماده برای اجرا داشته باشید آلان هم سرودهای قشنگ زیادی برای پیروزی های سیاسی وعمرانی واقتصادی ایران عزیز می توانید بسازید واجرا کنید حیف است از اعتبار ی که در بین مردم دارید به نفع اسلام ونظام اسلامی استفاده نکنید. التماس دعا با آرزوی موفقیت برای گروه سرود آباده شیراز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *