هدیه ویژه قلم (وبلاگ خبری آباده) به‌مناسبت پنجمین سالگرد تولد وبلاگ

تولد ۵ سالگی قلم (وبلاگ خبری آباده) مبارک

پنج سال پیش در چنین روزی (۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۰) قلم، وبلاگ خبری آباده فعالیتش را آغاز کرد.

به همین مناسبت، به پاس قدردانی از شما مشترکان و بازدیدکنندگان گرامی؛ وبلاگ قلم (وبلاگ خبری آباده)، قصد دارد به مناسبت پنجمین سال فعالیت خود، به قید قرعه به

۱۰ نفر (۵ نفر مشترک و ۵ نفر بازدیدکننده) از عزیزان، کتاب ارزشمند «شاه اسماعیل سوم و تأسیسات زندیه در آباده» تألیف استاد گرانقدر جناب آقای دکتر جمشید صداقت‌کیش، پژوهش‌گر و نویسنده توانای آباده‌ای را تقدیم نماید.

هدیه وبلاگ خبری آباده به مناسبت تولد ۵ سالگی

چنانچه مایلید در قرعه‌کشی شرکت نمایید، لطفاً تا پایان روز ۲۳ آبان‌ماه ۱۳۹۰با ذکر ایمیل‌تان برای همین نوشته دیدگاهی بنویسید.

بدیهی است که مشترکان ایمیلی وبلاگ نیازی به ثبت دوباره ایمیل‌شان نخواهند داشت. قرعه‌کشی [۵ نفر مشترک] تنها بین مشترکانی انجام خواهد شد که ایمیل‌شان را تأیید کرده باشند. هم اکنون نیز می‌توانید مشترک وبلاگ شوید. (اگر شما برای دریافت نوشته‌ها ایمیل‌تان را ثبت کرده‌اید اما تاکنون مطالب برای‌تان ارسال نشده است، پس ایمیل‌تان را تأیید نکرده‌اید. برای اطلاع بیشتر، ثبت و یا تأیید ایمیل و… لطفاً صفحه اشتراک را مطالعه نمایید).

هم‌چنین اگر شما مشترک وبلاگ هستید و از طریق فید (RSS) مطالب را دنبال می‌کنید، همانند اطلاعیه قبلی (اطلاعیه منتشر شده در نوشته «معرفی کتابِ شاه اسماعیل سوم و تأسیسات زندیه در آباده» اقدام نمایید).

 

قرعه‌کشی در تاریخ ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۰ انجام شد و هدایا با برندگان اهدا گردید

 

پ.ن۱: مشترکان وبلاگ از امتیاز بالاتری برخوردار خواهند بود. در آینده مطالبی، به طورخاص، تنها برای مشترکان وبلاگ (فید و ایمیل) منتشر خواهد شد. (به طور مثال: آیا بازدیدکنندگان وبلاگ متوجه اطلاعیه من در نوشته قبلی (مبنی بر شرکت در قرعه‌کشی برای مشترکان شدند؟)

پ.ن۲: دوستی با نام یه بچه آباده‌ای! بر اساس اطلاعیه‌ٔ نوشته قبلی (که تنها برای مشترکان فید و ایمیل قابل خواندن بود) دیدگاهی برای من فرستاده بود که من دیدگاهشون رو به این مطلب منتقل کردم.

 

× با تشکر فراوان از آقای یمین، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آباده

9 دیدگاه برای “هدیه ویژه قلم (وبلاگ خبری آباده) به‌مناسبت پنجمین سالگرد تولد وبلاگ”

 1. اگه می خواید تعداد فیدخوان های سایت رو بشمرید راه بهتری از قرعه کشی و جایزه و اینام بودا! مثلا می تونستید از خودشون بخواید با زبون خوش بیان بگن :دی
  دیگه خود دانید.

  1. با سلام خدمت شما
   اشتراک ایمیل و فید وبلاگ قلم، به‌وسیله سیستم فیدبرنر (متعلق به گوگل) انجام می‌گیرد. این سیستم تعداد مشترکان فید (فیدخوان‌های وبلاگ) و هم‌چنین مشترکان ایمیلی را به طور اتوماتیک شمارش می‌کند. بنابراین برای اطلاع از تعداد مشترکان فید (یا ایمیلی) نیازی به برگزاری قرعه‌کشی و… نیست!

   با سپاس و احترام فراوان

   1. سلاملیکم
    حق با شماست. گمان می کردم و تا جایی که در خاطرم بود، فید معمولی رو ساب اسکرایب کردم.
    ممنون بابت توضیح.
    موفق باشید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.