دانلود برنامه بازتاب با حضور شهردار و سرپرست فرمانداری شهرستان آباده با موضوع «توسعه شهرستان آباده»

متأسفانه شهر آباده، شهرستان غریب و گمنامی در میان برنامه‌ها و اخبار پخش شده در صدا و سیمای فارس بوده و هست. صداوسیمایی که تنها اخبار چند ثانیه‌ای (کوتاه) را از آباده پخش می‌کند. وقتی در اخبار فارس، کوچک‌ترین خبرها از کوچک‌ترین روستاها با تصویر پخش می‌شود و خبری از آباده گفته نمی‌شود… بسیار باعث خوشحالی‌ست که برنامهٔ بازتاب، آباده را دیده است.

در تارگاه صداوسیمای استان فارس آمده: برنامهٔ بازتاب به‌صورت زنده هر هفته شنبه‌ها پخش می‌شود. در این برنامه با دعوت از مدیران استان (شهرستان) مشکلات مردم مورد بحث و تحلیل قرار می‌گیرد و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات بیان می‌شود.

برنامهٔ بازتاب با حضور شهردار و سرپرست فرماندار آباده

چندی پیش برنامهٔ بازتاب با حضور آقای تصدیقی (شهردار آباده) و آقای سیدنعمت‌اله خرسندی (سرپرست قبلی فرماندار آباده)؛ موضوع «توسعه شهرستان آباده»، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. هم‌چنین در این برنامه آقای یمین (رییس اداره فرهنگ و ارشاد آباده) با تماس تلفنی درباره مسایل مطرح شده صحبت کردند.

فکر نمی‌کنم توضیح دیگری درباره این برنامه لازم باشد. فقط اینکه در شهرستان آباده، برنامه‌ریزی‌ها و اهداف بسیار خوبی در نظر گرفته شده است، اما متأسفانه تنها تعداد کمی از برنامه‌ها اجرایی می‌شوند و بیشتر برنامه‌ها یا اصلاً به مرحله اجرا نمی‌رسند یا اجرا می‌شوند اما خیلی سریع متوقف می‌شوند یا فقط تا نصب تابلو اجرا می‌شوند مثل فرودگاه.*

 

دانلود برنامه بازتاب

 

* پ.ن: درباره توسعه شهرستان آباده در آینده بیشتر صحبت خواهیم کرد.

پ.ن۲: فایل صوتی این برنامه هم آماده‌ست؛ اگر نمی‌تونید فایل تصویری را دریافت کنید، در قسمت دیدگاه‌ها بنویسید تا اضافه کنم.

پ.ن۳: امروز صبح (دوشنبه ۲۶ دی)، چند ساعت، شبکه ۲ به‌طور مستقیم از کلاه فرنگی آباده، برنامه پخش کرد. (رونوشت به صداوسیمای استان فارس)

3 دیدگاه برای “دانلود برنامه بازتاب با حضور شهردار و سرپرست فرمانداری شهرستان آباده با موضوع «توسعه شهرستان آباده»”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *