اشتراک رایگان مطالب

راه‌های بسیاری برای دنبال کردن مطالب یک وبلاگ هست. مراجعه مستقیم به وبلاگ‌ها و تارگاه‌ها یکی از وقت‌گیرترین راه‌ها برای دنبال کردن مطالب آن است. حالا فرض کنید علاوه بر وبلاگ قلم، شما چندین وبلاگ دیگر را نیز دنبال می‌کنید، اگر بخواهید ببینید که در وبلاگ مورد نظرتان مطلب جدیدی منتشر شده است یا نه، باید به تک تک آن‌‌ها سر بزنید که با سرعت لاک‌پشتی اینترنت مسلماً وقت بسیاری از شما خواهد گرفت.

ممکن است شما یکی از خوانندگان همیشگی وبلاگ قلم باشید که همیشه به وبلاگ سر می‌زنید تا مطالب جدید را بخوانید، اما مشترک آن نباشید، اجازه بدهید که به شما توصیه و خواهش کنم که مشترک قلم، وبلاگ خبری آباده شوید.

اگر با فید (RSS) و فیدخوانی آشنایی دارید کافی است فید http://feeds2.feedburner.com/abadehnews را مشترک شوید. شما می‌توانید از طریق پست‌الکترونیک (رایانامه) یا استفاده از فید‌خوان مشترک شوید.

 

اشتراک از طریق پست الکترونیک:

با استفاده از اشتراک پست الکترونیکی مطالب به نشانی پست الکترونیک شما ارسال خواهند شد. برای این کار کافی‌ست که نشانی پست الکترونیک خود را در فرم زیر بنویسید و بر روی دکمه «اشتراک» کلیک کنید، مراحل را دنبال کنید، این کار تنها بین یک یا دو دقیقه طول خواهد کشید.

پس از پایان مراحل، نامه‌ای برای تأیید نشانی پست الکترونیک‌تان برای شما ارسال خواهد شد. برای تأیید آن کافی‌ست که بر روی پیوند موجود در نامه الکترونیکی کلیک کنید. توجه کنید که مطالب تنها در صورتی برای‌تان فرستاده می‌شوند که نشانی پست الکترونیک‌تان را تأیید کرده باشید.

 

اشتراک با استفاده از فید‌خوان:

با اشتراک شما از طریق فید (خوراک) شما می‌توانید بدون مراجعه مستقیم به وبلاگ آخرین مطالب را به صورت کامل دریافت کنید. اگر با فید آشنایی ندارید لطفا مطلب فید RSS چیست؟ را در همین وبلاگ بخوانید.

با استفاده از این روش شما می‌توانید با بالاترین سرعت مطالب وبلاگ را دنبال کنید. هم‌چنین اگر از فیدخوان گوگل‌ریدر استفاده کنید در همه جا می‌توانید به فید‌های خود دسترسی داشته باشید.